Ranking kredytów hipotecznych

Szukasz rankingu kredytów hipotecznych?
Potrzebny Ci szybki i tanie kredyt hipoteczny – mamy coś specjalnie dla Ciebie.

Na naszej stronie internetowej znajdziesz nie tylko ranking kredytów hipotecznych ale i opinie na ich temat, dowiesz się także na co zwrócić szczególną uwagę i jak szybko sprawdzić szczegóły oferty kredytu hipotecznego jaką Bank ma dla Ciebie.ranking kredytów hipotecznych

Ranking kredytów hipotecznych

Zaczniemy od tego czy warto korzystać z rankingów kredytów hipotecznych? Możemy na ten temat znaleźć wiele opinii i ich zdecydowana większość będzie pozytywna. Dzięki takiemu porównaniu ofert od razu wiemy jaki Bank ma najlepszy dla nas kredyt – to główna zaleta rankingu.

Kolejne zalety to fakt, iż w jednym miejscu mamy dostęp do wielu ofert kredytów i możemy sprawdzić, jaka prowizja, jakie RRSO i faktycznie koszty są związane z poszczególnymi ofertami z Bankach. Tak więc podsumowując – warto korzystać z rankingów kredytów hipotecznych jeśli potrzebujemy najtańszego kredytu.

Czy warto wysłać wniosek o kredyt hipoteczny online?

TAK, zdecydowanie tak. Wysłanie wniosku online o kredyt hipoteczny niesie ze sobą bardzo dużo zalet:

– dostaniemy niemal natychmiastową decyzję kredytową,

– oszczędzamy czas – wysłanie wniosku przez internet to 5 minut!,

– poznamy szczegóły oferty kredytu i będziemy mogli je negocjować z przedstawicielem banku,

– często skorzystamy z aktualnej promocji kredytu, która dostępna jest tylko online.

Jak widać skorzystanie z rankingu kredytów hipotecznych i wysłanie wniosku o kredyt przez internet niesie za sobą naprawdę wiele korzyści. Tak więc nie warto czekać – chcesz poznać szczegóły oferty – wyślij wniosek online.

Jak wysłać wniosek o kredyt krok po kroku?

Wysłanie wniosku o kredyt hipoteczny przez internet jest bardzo proste. Jedyne co to musisz wybrać ofertę kredyt, z której chcesz skorzystać (poniżej artykułu masz opinie na temat poszczególnych ofert) i kliknąć wyślij wniosek. W tym czasie system przekieruje Cię do wniosku na stronie Banku – dalej postępuj zgodnie ze wskazówkami we wniosku.

 

Ranking kredytów hipotecznych
4.5 (90%) 2 votes

komentarzy 6

 1. Mirek Lipiec 28, 2016 at 10:48 am Reply

  Wniosek o kredyt wysłany – i już dostałem wstepną pozytywną decyzje kredytową – polecam. Najlepsze jest to, że ranking jak najbardziej jest aktualny, składałem do kilku banków i oferty zgadzają się z klasyfikacja tutaj w tym rankingu.
  Fajnie, że tak szybko można porównać te oferty kredytowe bo jakby mi przyszło tak chodzić do każdego banku to bym nie wyrobił 😀

 2. Opinie o kredycie w Banku BPH Sierpień 24, 2016 at 7:06 am Reply

  Moim zdaniem najlepszy bank oferujący kredyt aktualnie to Bank BPH.
  Polecam zapoznanie się z ich ofertą bo naprawdę jest godna uwagi.
  Prześwietliłem już masę różnych ofert ale ich była dla mnie najlepsza, a w perspektywie całego okresu kredytowania można sporo zaoszczędzić.

 3. baniket Sierpień 24, 2016 at 7:15 am Reply

  Ja też miałam podobną sytuację że bank BPH miał świetną ofertę jak dla mnie ale w ostateczności wybrałam Alior Bank – w sumie dlatego, że sporo oferuje i obiecuje w reklamach. Ale chyba czas sobie usiąść i sprawdzić te wszystkie koszty 🙂

 4. Kalkulator kredytu - opinie Sierpień 24, 2016 at 7:17 am Reply

  No to właśnie moim zdaniem od tego mamy też dostępne takie kalkulatory, żeby nie powoływać się na reklamy czy inne tego typu bodźce a faktyczną sytuację.
  Oczywiście nie zawsze odzwierciedli taki kalkulator 1000% oferty ale już masz rozeznanie. Ja się też sugerowałem takim kalkulatorem i nawet tutaj wysyłałem wniosek do BPH – no widać mają najkorzystniejsze oferty.

 5. Kredyt hipoteczny na 300 000 Sierpień 24, 2016 at 7:20 am Reply

  Czyli wniosek taki, że ranking kredytów hipotecznych jak najbardziej ustalany rzetelnie.
  Ja jestem z tych, które mają niestety jeszcze wszystko przed sobą.
  Wyliczył mi BPH jak dla mnie i Aliora bardzo ciekawe zestawienie nie wiem na co się zdecydować – no nic wyślę do obu chyba i poczekam na konsultantów co mi powiedzą i no i oczywiście na finalne propozycje.

 6. amadi Sierpień 24, 2016 at 7:34 am Reply

  BPH myślę, że ma bezkonkurencyjną ofertę. Przeglądam już któryś ranking z rzędu i wyliczałem sobie raty w różnych bankach i bph jest chyba najlepszy.
  No ja wysłałem wniosek o kredyt hipoteczny do bph czekam na odpowiedź co do formalności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *