Kredyt hipoteczny w Deutsche Banku opłaty, oprocentowanie i opinie

deutshcChcesz zakupić lokal mieszkalny, dom, może potrzebujesz przeprowadzić remont, zakupić grunt lub spłacić kredyt mieszkaniowy w innym banku ale brakuje Ci środków finansowych? Jest to schemat dość rozpowszechniony ale mający swoje rozwiązanie w kredycie hipotecznym. W artykule przedstawiamy ofertę kredytu hipotecznego Deutsche Banku. Przeczytaj i sam zdecyduj czy jest dla Ciebie wystarczająco atrakcyjna. Jeśli szukasz długiego okresu kredytowania-nawet do 35 lat, marży już od 1,84%, atrakcyjnego oprocentowania, nielimitowanej kwoty maksymalnej kredytu to zapewne szczegóły bardzo Cię zainteresują.

Zalety i wady kredytu hipotecznego w Deutsche Banku

 • atrakcyjne oprocentowanie kredytu,
 • niska marża wynosząca już od 1,84%,
 • możliwość wyboru waluty kredytu (PLN/EUR lub GBP),
 • atrakcyjna kwota minimalna (20 000 zł), maksymalna-bez limitu,
 • dogodny okres spłaty kredytu wynoszący nawet do 35 lat,
 • system rat stałych lub malejących – do wyboru dla kredytobiorcy,
 • do 30 % kredytu może być przeznaczone na realizację Twoich marzeń i planów,
 • udzielany kredyt może stanowić nawet do 90 % wartości nieruchomości,

Opłaty w kredycie hipotecznym Deutsche Banku

 • prowizja za udzielenie kredytu 3 % wartości przyznanego kredytu,
 • przedterminowa spłata części lub całości kredytu hipotecznego oprocentowanego według stałej stopy 2% liczone od kwoty spłaty (dotyczy pierwszych trzech lat),
 • przedterminowa spłata części lub całości kredytu hipotecznego oprocentowanego według zmiennej stopy 3 % liczone od kwoty spłaty (dotyczy pierwszych trzech lat),
 • zmiana waluty kredytu ze zmienną stopą procentową 1 % kwoty kredytu,
 • zmiana waluty kredytu ze stałą stopą procentową 2 % kwoty kredytu,
 • zmiana systemu spłat kredytu 1 % z pozostałej do spłacenia wysokości kredytu,
 • zmiana warunków na wniosek kredytobiorcy (aneks) 250 zł,

Dla kogo przeznaczony jest kredyt w Deutsche Banku i od czego zależy zdolność kredytowa

Kredyt hipoteczny Deutsche Banku przeznaczony jest dla klientów indywidualnych zatrudnionych w oparciu o umowę o pracę, zarówno na czas nieokreślony jak i określony, dla osób fizycznych prowadzących własną działalność gospodarczą lub wykonujących tak zwane wolne zawody. Na koniec okresu kredytowania kredytobiorca może mieć maksymalnie 70 lat. Do ubiegania się o kredyt hipoteczny w Deutsche Banku nie jest wymagane polskie obywatelstwo.

Aby ocenić Twoją zdolność kredytową bank bierze pod uwagę miesięczne wolne środki wnioskującego, czyli miesięczny dochód netto, który zostaje pomniejszone o koszty stałe tj. np.: czynsz, gaz, prąd jak również koszty obsługi istniejącego zadłużenia, zadłużenia wynikającego z nowej umowy kredytowej i koszty utrzymania.

Opinie klientów o kredycie hipotecznym Deutsche Banku

Opinie klientów o kredycie hipotecznym w Deutsche Banku są w przeważającej mierze pozytywne. Kredytobiorcy korzystający z tego kredytu niejednokrotnie wskazują, że gdyby kolejny raz mieli wybrać bank, decyzja byłaby taka sama. Niska marża i atrakcyjne oprocentowanie przyciągają nowych zwolenników a obecnych utwierdzają w przekonaniu, że podjęli słuszną decyzję.

Wniosek o kredyt Deutsche Banku

Wniosek kredytowy możesz złożyć bardzo szybko i wygodnie, pobierając go całkowicie za darmo poniżej. Wypełniając go za pośrednictwem naszej strony masz gwarancję, że jeszcze tego samego dnia w przeciągu kilku minut trafi do banku i rozpocznie się proces jego weryfikacji. Wiele osób już skorzystało, nie wahaj się i Ty podjąć decyzję, która może odmienić Twoje życie na lepsze.

Kredyt hipoteczny w Deutsche Banku opłaty, oprocentowanie i opinie
4 (80%) 4 votes

Tagi: , ,

komentarze 3

 1. Kredyt hipoteczny w deutsche banku opinia Styczeń 2, 2017 at 10:51 am Reply

  Wniosek wysłany ! 😉
  Teraz tylko trzeba czekać cierpliwie na odpowiedz .
  Mam nadzieje , że nie potrwa to długo .
  Ta porównywarka na stronie jest bardzo pomocna . Mi pomogła wybrać kredyt hipoteczny właśnie w Deutsche banku . Oferta okazała się dla mnie najlepsza . Oprocentowanie też nie jest wysokie w stosunku do innych .
  Oferta na 5 !! 🙂

 2. Edzia Styczeń 2, 2017 at 2:53 pm Reply

  Po sprawdzeniu oferty Deutsche banku od razu postanowiłam zdecydować się na kredyt hipoteczny w Deutsche banku . Marża wynosi już od 1,84% oraz do 90% wartości nieruchomości . Czy to nie jest dobra oferta???
  Ale to tylko niektóre plusy tego kredytu . Warto poczytać przyjrzeć się temu bliżej .
  Oprocentowanie wraz z opłatami to kolejne plusy kredytu hipotecznego w Deutsche banku .

 3. Olek opinia pozytywna Styczeń 2, 2017 at 6:20 pm Reply

  Witam wszystkich 🙂
  Kiedy miałem plan zakupić mieszkanie to trafiłem na ofertę kredytu hipotecznego w Deutsche baku – teraz myślę , że to nie był przypadek . Z początku wydawała mi się przeciętna . Ale jak obliczyłem koszty ,oprocentowanie to stwierdziłem , że to najlepsza oferta jakie sprawdzałem do tych czas . Kredyt dostałem w kilka dni i mieszkanie także zakupiłem . Spłacam chyba piąta rate i jak do tej pory wszystko zgodnie z umowa bez żadnych niespodzianek z opłatami 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *