Kredyt hipoteczny w BZ WBK – opinie i koszty

Bank Zachodni WBK pozwoli Ci spełnić marzenia o własnym lokum, dzięki swojemu kredytowi hipotecznemu. Bank w swojej ofercie posiada aż 4 propozycje kredytów hipotecznych:

 • Kredyt mieszkaniowy;

 • Kredyt mieszkaniowy MDM;

 • Pożyczka hipoteczna;

 • Kredyt z dopłatą NFOŚiGW.

Banki bardzo często przedstawiają mnóstwo ofert, przez co klient nie ma pojęcia, na co się zdecydować. Co wtedy najlepiej zrobić? Każdy bank posiada swoich przedstawicieli – wówczas warto udać się do placówki i porozmawiać o warunkach, jakie będą Cię interesować.kredyt hipoteczny bzwbk

Kredyt mieszkaniowy w BZ WBK

Kredyt mieszkaniowy w BZ WBK to tylko jedna z ofert kredytu hipotecznego w tym banku. Jakie najważniejsze korzyści niesie za sobą ten kredyt?

 • Okres kredytowania wynosi 30 lat;

 • Marża od kredytu nawet 1,69%;

 • Prowizja od 0%;

 • Kredyt może zostać udzielony w walucie PLN lub EUR (waluta jest uzależniona od tej,
  w której osiągasz zarobki);

 • decyzja o przyznaniu kredytu może zostać wydana nawet w ciągu 15 minut.

Dokładna tabela opłat związana z kredytem mieszkaniowym znajduje się na stronie internetowej banku. Opłaty za kredyt mogą ulec zmianie, ponieważ są uzależnione od Twojej zdolności kredytowej. Co ważne, klient może przeznaczyć środki z kredytu mieszkaniowego niekoniecznie na zakup domu lub mieszkania – pieniądze mogą zostać przeznaczone np. na remont lub modernizację nieruchomości, czy zakup działki.

Jak zamówić kredyt mieszkaniowy w BZ WBK?

Klient ma prawo zrobić to na dwa sposoby:

Po pierwsze – przez telefon. W ciągu jednej rozmowy, doradca klienta banku zbada Twoją zdolność kredytową i umówi Cię na spotkanie.

Po drugie – w placówce banku – udając się do oddziału banku masz możliwość bezpośredniego kontaktu z doradcą. Zbadanie Twojej zdolności finansowej i przedstawienie oferty zajmie dosłownie chwilę.

Kredyt mieszkaniowy w BZ WBK to jeden z najczęściej polecanych kredytów hipotecznych. Cieszy się dobrą opinią klientów, a także coraz częściej zajmuje czołowe miejsca w rankingach kredytów hipotecznych.

Kredyt hipoteczny w BZ WBK – opinie i koszty
3.6 (72.5%) 16 votes

Tagi: , , , ,

1 komentarz

 1. Maniek 350 000 złotych kredytu Lipiec 28, 2016 at 10:52 am Reply

  Liczyłem swój kredyt hipoteczny na 350 000 złotych i w bzwbk wyszedł najtaniej – złożyłem tutaj wniosek na tej stronie i mam pytanie – co tera?
  mam czekać czy może sam się jeszcze dodatkowo zgłosić do placówki banku bzwbk w mojej okolicy?
  Czy taka oferta z takiej strony podlega jeszcze jakimś negocjacjom?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *