Kredyt hipoteczny w Banku BPH opłaty, oprocentowanie i opinie

Jeśli potrzebujesz kredytu hipotecznego, niekoniecznie na budowę, remont czy zakup mieszkania lub domu ale jeśli na przykład marzą Ci się wspólne wakacje całą rodziną, to warto pochylić się nad ofertą kredytu składaną przez Bank BPH. To właśnie BPH wychodzi z inicjatywą byś pożyczone pieniądze wydał na co zechcesz.

Oprocentowanie kredytu hipotecznego w Banku BPH ustalane jest na podstawie stawki WIBOR 3M dla kredytów w złotówkach oraz marży, której wysokość zależy m.in. od celu od kwoty kredytu. Dodatkowo oprocentowanie kredytu może być obniżone względem oferty standardowej jeśli spełnisz określone przez bank warunki  (chodzi tutaj o posiadanie konta osobistego w BPH wraz z kartą debetową, zapewnienie stałych, określonych miesięcznych wpływów na konto osobiste i wykonanie min. 2 transakcji bezgotówkowych w miesiącu).

Zalety i wady kredytu hipotecznego w Banku BPHkredyt hipoteczny bph opinie koszty

 • kredyt hipoteczny może być przeznaczony na dowolny cel, np. rodzinne wakacje czy wyposażenie mieszkania,
 • wysokość kredytu-już od 30 000 zł,
 • okres spłaty może wynosić nawet do 30 lat,
 • możliwe wakacje kredytowe nawet do 3 miesięcy,
 • atrakcyjne oprocentowanie,
 • możliwość obniżenia marży dla klientów banku korzystających z określonych usług,
 • akceptacja różnych źródeł dochodu m.in. : umowa o pracę, emerytura, umowa zlecenie/ o dzieło, kontrakty marynarskie, działalność gospodarcza.

Opłaty i koszty w kredycie hipotecznym  Banku BPH

 • prowizja za udzielenie kredytu 5 %,
 • prowizja za wcześniejszą częściową spłatę 2 % liczone od kwoty pojedynczej nadpłaty kredytu,
 • prowizja za wcześniejsza całkowita spłatę 3 % liczone od kwoty wcześniejszej spłaty,
 • zmiana warunków umowy-aneks 200 zł,
 • wezwanie do zapłaty 30 zł,
 • zaświadczenie, opinia bankowa, odpis dokumentu 60 zł,

Opinie klientów o kredycie hipotecznym w Banku BPH

Zarówno Ci którzy wzięli kredyt  hipoteczny w Banku BPH jak również Ci, którzy jeszcze zastanawiają się bardzo poważnie nad jego ofertą pozytywnie wypowiadają się o warunkach, marży, oprocentowaniu i  podejściu doradców do klienta.  Wielu internautów zamieszcza bardzo pozytywne opinie na temat produktu. Najbardziej cenionymi zaleta mi kredytu pośród różnych wypowiedzi są: możliwość przeznaczenia kredytu niekoniecznie tylko na cele mieszkaniowe jak również możliwość skorzystania z wakacji kredytowych, które mogą trwać nawet 3 miesiące.

Wniosek o kredyt hipoteczny w Banku BPH

Polecamy złożyć Ci wniosek o kredyt hipoteczny w Banku BPH korzystając bezpłatnie i  bez żadnego ryzyka z poniższego odnośnika. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musisz szukać i zastanawiać się gdzie można dostać wniosek ani też tracić czasu. Wypełnij, wyślij i poczekaj na szybką i rzeczową odpowiedź ze strony Banku BPH. Pamiętaj, że szybciej złożony wniosek to szybsze rozpatrzenie Twojej prośby i przesłanie Ci szczegółowych informacji o kredycie.

Kredyt hipoteczny w Banku BPH opłaty, oprocentowanie i opinie
4.5 (90%) 2 votes

Tagi: , , , , ,

komentarze 3

 1. Głowacki 34 Styczeń 2, 2017 at 12:10 pm Reply

  Kredyt hipoteczny w banku bph jest świetny .
  Wybrałem go z pośród wielu . Mój doradca obliczył mi koszty – jak to będzie wyglądało i powiem , że jestem zadowolony . Opłaty także nie będą wysokie . Przy moich zarobkach nie powinienem mieć problemów ze spłatami .
  No i do tego oprocentowanie w bph – naprawdę niewysokie 😉
  Ja już wybrałem swój kredyt hipoteczny 🙂

 2. Kredyt hipoteczny w bph jakie oprocentowanie Styczeń 2, 2017 at 3:53 pm Reply

  Nie wiem co mam myśleć na temat oprocentowania przy kredycie hipotecznym w banku bph . Jak obliczałem wszystko za pomocą kalkulatora kredytowego to zbyt wielkie zastrzeżeń nie mam . Ale może gdzieś znajdę niższe oprocentowanie ?
  Czy lepiej zostać przy tym kredycie bo opłaty mnie przekonują do tego kredytu .
  Jeszcze się wstrzymam może doradzicie coś z tym oprocentowaniem ,

 3. Patryk Styczeń 2, 2017 at 7:17 pm Reply

  Fajna opcją w banku bph jest to ,że pieniądze z kredytu hipotecznego nie trzeba koniecznie wydać na zakup czy budowę domu tylko na przykład na wakacje czy jakiś inny cel . Nie wiem jak w innych bankach ale nie zauważyłem jednak takiej opcji . Ja jednak pieniądze potrzebowałem na budowę domu . Ale jeśli ktoś potrzebuje na inny cel to polecam kredyt hipoteczny w banku bph z niskim oprocentowaniem i kosztami .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *